Njoftime pune, oferta pune, punesime, makina shtepi etj | Shqiperi Kosove

Welcome to the Njoftime pune, oferta pune, punesime, makina shtepi etj | Shqiperi Kosove.

 1.   Threads / Posts  Last Post

  Ketu mund te dergoni dhe ju leteren tuaj . Jeni te mirepritur !

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Threads: 92
  • Posts: 301
 2.   Threads / Posts  Last Post

  Ketu do te gjeni parashikime ndeshjesh ...

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Threads: 1
  • Posts: 5
 3. Njoftime Threads / Posts  Last Post

  1. makina, furgona, kamjone, autobus, motocikleta, skafe, makineri ndertimi, pjese kembimi

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 182
   • Posts: 211
  2. apartamente, banesa, vila, ambjente biznesi, dyqane, lokale, magazina, truall -> shitje-blerje-qera ...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 374
   • Posts: 482
  3. Ofroj vende pune

   (1 Viewing)

   specialist, facile.it, puna ime, vende pune te lira, njoftime pune, njoftime,

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 1,037
   • Posts: 1,085
  4. TOP Jobs ,Vende pune ne korporata,me pagese

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 115
   • Posts: 128
  5. si dhe kerkesa per praktika, internship etj...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 111
   • Posts: 113
  6. problematika & orientim n

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 41
   • Posts: 43
  7. PC,Telefona, libra, Laptop, Printer, Fotokopje, Scaner, iPod, iPad, programe software, hardware pjes

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 91
   • Posts: 100
  8. dhoma, apartamente, suita, vila, kampingje etj... ne plazh, vende malore, kurative... apo edhe ne qytet ...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 5
   • Posts: 5
  9. prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 8
   • Posts: 8
  10. televizor

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 18
   • Posts: 19
  11. Bebet dhe Femijėt

   (1 Viewing)

   veshje, karroca, lodra, artikuj ...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 20
   • Posts: 22
  12. Diskutime, tema te ndryshe, feja, shteti, shkenca, mjedisi, bota, diaspora etj..

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Threads: 14
   • Posts: 46
 4.   Threads / Posts  Last Post

  Keni probleme dhe ankesa. Shkruani dhe jepini zgjidhje problemeve tuaja . Jeni te mirepritur !

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Threads: 0
  • Posts: 0

  Last Post:

  Never